Nasza firma elektryczna powstała w Łodzi, w 2003 roku. Przez kilkanaście lat na rynku, udało mi się zdobyć duże doświadczenie w wykonywaniu prac elektrycznych. Specjalizuję się głównie w wykonywaniu instalacji elektrycznych w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym. Swoje usługi kieruję zarówno do osób prywatnych jak i firm.
Dzięki zgromadzonym przede mnie przez lata gronu doświadczonych fachowców, jestem w stanie wykonać nawet wymagające zlecenia. Pomagam w usunięciu drobnych i bardziej skomplikowanych awarii w gospodarstwie domowym i w biurze, dzięki czemu w Twoim życiu prywatnym i zawodowym szybko zapanuje ład i harmonia.
Zajmujemy się szeroko pojętymi usługami elektrycznymi od etapu projektowania po zakładanie oraz serwis i konserwację urządzeń elektrycznych. Współpracujemy ze specjalistami z branż wykończenia wnętrz, z nami szybko i solidnie wykonasz remont firmy czy mieszkania!
Jeżeli masz pytania dotyczące zakresu naszej działalności, odwiedź zakładkę oferta bądź skontaktuj się z nami. Chętnie udzielimy Ci wszystkich informacji. Nasi fachowcy to rzetelni, kulturalni specjaliści, którzy z przyjemnością pomogą Ci dobrać najbardziej korzystne rozwiązanie dla Twojego domu czy firmy. Świadczymy nie tylko usługi elektryczne, ale i służymy wiedzą doświadczonej firmy elektrycznej.
Szukasz profesjonalnej firmy elektrycznej, działającej na terenie województwa łódzkiego bądź w mieście Łódź? Skontaktuj się z nami i przekonaj się, jak szybko jesteśmy w stanie Ci pomóc!