elektryk Łódź

515 515 547
28 styczeń 2010
Wizyta w sklepie firmowym DIVERSE w Pasażu Łódzkim. Montaż zasilania nagrzewnicy trójfazowej. Zainstalowaliśmy automatykę w rozdzielni, uniemożliwiającą jednoczesne włączenie klimatyzacji i ogrzewania.

17 luty 2010
Laboratorium Ortopedyczne SOL Polska zgłosiło awarię pieca do wypalania form gipsowych. Analiza schematu połączeń oraz zbadanie elementów sterujących pozwoliła na zlokalizowanie usterki w obrębie regulatora temperatury. Usunięcie awarii przywróciło laboratorium do normalnej pracy.

29 kwiecień 2010
Zakończenie kilkumiesięcznej pracy przy trzystumetrowej powierzchni biurowej przy ulicy Sienkiewicza w Warszawie. Dzięki współpracy z ekipą remontową udało się sprawnie i estetycznie uruchomić rozbudowane instalacje elektryczne i teletechniczne dla kilkudziesięciu stanowisk pracy.

27 maj 2010
Firma KBH AKORD otworzyła nowy punkt sprzedaży w Łodzi. Szybko przystosowaliśmy instalację elektryczną do wymogów sprzedaży i magazynowania metali kolorowych w nowo otwartym sklepie.

09 lipiec 2010
Sklep KOMFORT przy ulicy Włókniarzy w Łodzi wymienił z naszą pomocą stare poniszczone lampy. Od tej chwili wykładziny prezentują się w lepszym świetle.

09 sierpień 2010
Mobilna praca w terenie. Stowarzyszenie AKCJA DLA KOLARSTWA w Łasku potrzebowało zabezpieczenia prądowego linii „startu” i „mety” w ciągu kilku dni trwania wyścigu kolarskiego. Dzięki współpracy organizatorów wyścigu i naszych elektryków udało się sprostać temu zadaniu.

31 sierpień 2010
Serwis samochodowy PNEUS EXPERT przy ulicy Zgierskiej w Łodzi w czasie ulewnych deszczy miał problem z systemem odprowadzania wody deszczowej z dachu. W skutek czego zalana została deszczówką główna rozdzielnia elektryczna. Mozolne osuszanie, usuwanie spalonego sprzętu i przywracanie połączeń pozwoliło stopniowo przywrócić warsztat do życia.

12 wrzesień 2010
Nowo otwarty hotel WILLA MASONERIA przy ulicy Tramwajowej w Łodzi nie był wyposażony w instalację RTV. Dzięki naszej pomocy w 11 pokojach hotelowych goście mogą już cieszyć się odbiorem wielu kanałów telewizyjnych satelitarnych i tych z nadajników naziemnych.

13 październik 2010
Dzięki wykonaniu przez naszą firmę mufy kablowej przy pompie głębinowej firma POLBUD z ulicy Rokicińskiej w Łodzi może zanurzyć urządzenie wraz z przewodem zasilającym w celu wykonania próby wydajności świeżo wyremontowanej pompy.

08 listopad 2010
Jedno z niestandardowych zleceń. Firma PHENOME z Warszawy potrzebuje dziewięciu 2-metrowych kompletów oświetleniowych LED do świątecznego wystroju sklepów. Niestety żaden z produktów dostępnych na rynku nie spełnia wymogów firmy odnośnie kolorystyki przewodów i barwy światła. Po kilku dniach pracy udaje nam się połączyć prawie 500 diod zgodnie z wymaganiami firmy PHENOME.

09 grudzień 2010
W domu Pani Emilii przy ulicy Trójskok w Łodzi stare przewody i słabe połączenia na tablicy rozdzielczo-licznikowej zamontowane na drewnianym podkładzie nieomal przyczyniły się do pożaru. Po zamontowaniu nowej rozdzielni domownicy znów mogą cieszyć się energią elektryczną oraz spokojem.

20 grudzień 2010
Salę konsumencką KFC w CH PORT Łódź ogarnął półmrok. Dzięki serwisowi wielu opraw oświetleniowych restauracja ponownie przyciąga klientów żywszym blaskiem.

15 luty 2011
Kilka dni pracy zaowocowało pięknie doświetlonymi klatkami schodowymi oraz jasnym i bezpiecznym podwórzem w budynkach Wspólnoty Mieszkaniowej przy ulicy Więckowskiego w Łodzi. Połączenie automatów zmierzchowych i automatów schodowych pozwoli uzyskać oszczędne i ergonomiczne oświetlenie nocne.